Locatiemanagement

Het locatiemanagement van de locatie Veenseweg bestaat uit de locatiedirecteur en vijf afdelingsleiders. Gezamenlijk zijn zij verantwoordelijk voor:

  • Dagelijkse gang van zaken;
  • Locatiebeleid;
  • Toelating en plaatsing;
  • Verlof;
  • Strafmaatregelen;
  • Schorsingen en verwijdering.

Het locatiemanagement is bereikbaar per e-mail of via het algemene telefoonnummer van de locatie: (024) 648 71 20.

Locatiedirecteur
dhr. Hans Olsthoorn (h.olsthoorn@maaswaalcollege.nl)


Afdelingsleiders
mw. Baukje Broekhoff (b.broekhoff@maaswaalcollege.nl)
Afdelingsleider brugklas

dhr. Johan van Kessel (j.kessel@maaswaalcollege.nl)
Afdelingsleider brugklas a.i.

mw. Liduine Verhelst (l.verhelst@maaswaalcollege.nl) Afdelingsleider 2 havo/vwo

mw. Annelies van der Maas (a.maas@maaswaalcollege.nl) Afdelingsleider 3 havo/vwo

dhr. Jeroen Roufs (j.roufs@maaswaalcollege.nl)
Afdelingsleider 4/5 havo

mw. Jacinta Laan (j.laan@maaswaalcollege.nl)
Afdelingsleider 4/5/6 vwo


 Inloggen


Portaal:
Loginnaam:
Wachtwoord:
 
X